WIE WIJ ZIJN

In oktober 2018 is Notariskantoor Schrama overgegaan in Notariskantoor Arsenault. Kevin is beëdigd als notaris en het hele team is overgegaan en bij elkaar gebleven. Dat is wel zo prettig voor onze bestaande relaties. Als je vragen hebt, neem dan contact met ons op. Per telefoon of per mail. Wij helpen je graag.

Lisa Dekker

Lisa Dekker

Register-Notarisklerk

(0252) 433 941
Lisa@arsenault.nl

mr. Loes van der Poel

mr. Loes van der Poel

Kandidaat-notaris

(0252) 433 948
Loes@arsenault.nl

Janbert Temmink

Janbert Temmink

Kandidaat-notaris

(0252) 433 951
Janbert@arsenault.nl

Hilda Bitterlich

Hilda Bitterlich

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
Hilda@arsenault.nl

José Kralt

José Kralt

Financiële administratie

(0252) 433 946
Jose@arsenault.nl

mr. Kevin Arsenault

mr. Kevin Arsenault

Notaris

 (0252) 433 943
Kevin@arsenault.nl

mr. Hilga Groenendal

mr. Hilga Groenendal

Kandidaat-notaris

(0252) 433 947
Hilga@arsenault.nl

Jelly Cassuto

Jelly Cassuto

Notarieel medewerkster

(0252) 433 940
Jelly@arsenault.nl

Anja van der Linden

Anja van der Linden

Notarieel medewerkster

(0252) 433 945
Anja@arsenault.nl

Denise Plug

Denise Plug

HBO-Jurist

(0252) 433 950
Denise@arsenault.nl

Jolanda Hollaar-Visser

Jolanda Hollaar-Visser

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
Jolanda@arsenault.nl

Puck van der Bent

Puck van der Bent

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
administratie@arsenault.nl

Ad Vink

Ad Vink

Notarisklerk

(0252) 433 942
Ad@arsenault.nl

Yulisce Hogervorst

Yulisce Hogervorst

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
backoffice@arsenault.nl

mr. Kevin Arsenault

mr. Kevin Arsenault

Notaris

 (0252) 433 943
Kevin@arsenault.nl

mr. Loes van der Poel

mr. Loes van der Poel

Kandidaat-notaris

(0252) 433 948
Loes@arsenault.nl

mr. Hilga Groenendal

mr. Hilga Groenendal

Kandidaat-notaris

(0252) 433 947
Hilga@arsenault.nl

Yulisce Hogervorst

Yulisce Hogervorst

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
backoffice@arsenault.nl

Lisa Dekker

Lisa Dekker

Register-Notarisklerk

(0252) 433 941
Lisa@arsenault.nl

Jolanda Hollaar-Visser

Jolanda Hollaar-Visser

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
Jolanda@arsenault.nl

Janbert Temmink

Janbert Temmink

Kandidaat-notaris

(0252) 433 951
Janbert@arsenault.nl

Hilda Bitterlich

Hilda Bitterlich

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
Hilda@arsenault.nl

Jelly Cassuto

Jelly Cassuto

Notarieel medewerkster

(0252) 433 940
Jelly@arsenault.nl

José Kralt

José Kralt

Financiële administratie

(0252) 433 946
Jose@arsenault.nl

Puck van der Bent

Puck van der Bent

Notarieel medewerkster

(0252) 433 944
administratie@arsenault.nl

Anja van der Linden

Anja van der Linden

Notarieel medewerkster

(0252) 433 945
Anja@arsenault.nl

Ad Vink

Ad Vink

Notarisklerk

(0252) 433 942
Ad@arsenault.nl

Denise Plug

Denise Plug

HBO-Jurist

(0252) 433 950
Denise@arsenault.nl

Verrassend anders