WIE WIJ ZIJN

In oktober 2018 is notariskantoor Schrama overgegaan in notariskantoor Arsenault. Kevin is beëdigd als notaris en het hele team is overgegaan en bij elkaar gebleven. Dat is wel zo prettig voor onze bestaande relaties. Gerard Schrama blijft voorlopig op de achtergrond aanwezig. Als je vragen hebt, neem dan contact met ons op. Per telefoon of per mail. Wij helpen je graag.

Lisa Dekker

Lisa Dekker

Register-Notarisklerk

(0252) 433 941
Lisa@arsenault.nl

mr. Loes van der Poel

mr. Loes van der Poel

Kandidaat-notaris

(0252) 433 948
Loes@arsenault.nl

José Kralt

José Kralt

Financiële administratie

(0252) 433 946
Jose@arsenault.nl

mr. Kevin Arsenault

mr. Kevin Arsenault

Notaris

 (0252) 433 943
Kevin@arsenault.nl

Kelly van Kesteren

Kelly van Kesteren

Receptioniste

(0252) 433 944
Kelly@arsenault.nl

Anja van der Linden

Anja van der Linden

Notarieel medewerkster

(0252) 433 945
Anja@arsenault.nl

Denise Plug

Denise Plug

Paralegal

(0252) 433 950
Denise@arsenault.nl

Carla Braamhorst

Carla Braamhorst

Notarisklerk

 (0252) 433 951
Carla@arsenault.nl

Jelly Cassuto

Jelly Cassuto

Notarieel medewerkster

(0252) 433 940
Jelly@arsenault.nl

Ad Vink

Ad Vink

Notarisklerk

(0252) 433 942
Ad@arsenault.nl

mr. Kevin Arsenault

mr. Kevin Arsenault

Notaris

 (0252) 433 943
Kevin@arsenault.nl

mr. Loes van der Poel

mr. Loes van der Poel

Kandidaat-notaris

(0252) 433 948
Loes@arsenault.nl

Lisa Dekker

Lisa Dekker

Register-Notarisklerk

(0252) 433 941
Lisa@arsenault.nl

Carla Braamhorst

Carla Braamhorst

Notarisklerk

 (0252) 433 951
Carla@arsenault.nl

Kelly van Kesteren

Kelly van Kesteren

Receptioniste

(0252) 433 944
Kelly@arsenault.nl

Jelly Cassuto

Jelly Cassuto

Notarieel medewerkster

(0252) 433 940
Jelly@arsenault.nl

José Kralt

José Kralt

Financiële administratie

(0252) 433 946
Jose@arsenault.nl

Anja van der Linden

Anja van der Linden

Notarieel medewerkster

(0252) 433 945
Anja@arsenault.nl

Ad Vink

Ad Vink

Notarisklerk

(0252) 433 942
Ad@arsenault.nl

Denise Plug

Denise Plug

Paralegal

(0252) 433 950
Denise@arsenault.nl

Verrassend anders